Follow MarjonSchoenen on Twitter

Nieuwsbrief

Laatste Nieuws

A.s. maandag 2e Pinksterdag organiseren wij in onze winkel in Roermond een UGG modeshow met een DJ voor swingende muziek, cocktails en in de winkel een shop met luxe parfums.

En bij aankoop krijg je een gratis UGG t-shirt! Kom gezellig langs in de neerstraat 34 in Roermond. Wij zijn geopend van 13.00u - 18.00u

Lees meer...

Marjons Weblog

Marjon Snieders :: Gék van schoenen
Een weblog uit passie voor schoenen.

Uggs zomercollectie 2011 is binnen!

De zomercollectie van Uggs is bij ons binnen. Een uiteenlopende collectie van slippers, espadrilles, sleehak, sandalen en sneakers. Zeer vrouwelijk voor de dames, zoals u gewend bent, en daarbij de draagbaarheid die bij Ugg voorop staat. Zoals bijvoorbeeld de sleehak Ugg Jullita, verkrijgbaar in zwart, chestnut en paars. Prachtig onder een zomers jurkje of rokje. Of de comfortabele en casual sneakers UGG Evera. Leuk voor onder een jeans. Voor de heren zijn er de slippers UGG Bennison in zwart, bruin, blauw en wit verkrijgbaar!

 

uggs 2011 uggs 2011 uggs 2011

 

 

Maar ook de Ugg Leanne (verkrijgbaar in zwart, fuchsia en chestnut) en de Ugg Hazel (verkrijgbaar in chestnut, zwart, lichtroze en wit) zijn zeer de moeite waard. De slippers UGG Halendi hebben we in sand en zwart en is met het metalen UGG-embleem een echte eyecatcher.  U kunt al deze modellen van Ugg komen bewonderen in onze winkel in Weert en Bergeijk of u kunt ze online bestellen in onze webshop www.marjonsniedersshop.nl

AddThis Social Bookmark Button
Tags:
 
© Marjon Snieders