Follow MarjonSchoenen on Twitter

Nieuwsbrief

Laatste Nieuws

Nu in onze winkels een TOV-e moederdag-actie t/m a.s. zondag 13 mei.

Elk tweede (voordeligste) TOV-sieraad voor maar €  1,00*. Wij hebben een zeer grote collectie TOV Essentials sieraden in onze winkels. Echt een mooi moederdag-kado!

Kom snel naar een van onze winkels in Weert, Roermond of Bergeijk.

* actie is alleen geldig in onze winkels

* actie geldt niet voor nieuwe collectie

 

Lees meer...

Marjons Weblog

Marjon Snieders :: Gék van schoenen
Een weblog uit passie voor schoenen.

Nieuwe UGG classic short sparkles champagne kleur binnen!

Uit de speciale Holiday Collection van UGG hebben we nu de Classic short sparkles in champagne kleur binnen. Ze zijn echt top! Blits, glinsterend en helemaal passend bij deze tijd.

 

Naast deze nieuwe sparkles kleur hebben we ook van UGG de classic mini 5854W binnen in een hele speciale kleur zwart-geel-roze. Tevens uit de Holiday Collection van UGG. UGG blijft vernieuwen met hippe kleuren en trendy modellen. En natuurlijk altijd met het vertrouwde comfort en echte sheepskin. Deze nieuwe modellen zijn tevens online te bestellen in onze webshop www.marjonsniedersshop.nl

AddThis Social Bookmark Button
 
© Marjon Snieders