Hier ziet u onze collectie damesschoenen samengesteld onder label van Marjon zelf. Italiaans handwerk met zeer goede pasvorm. Van moccasins tot hoge laarzen en erg mooi afgewerkt met details.
Al deze verschillende modellen van deze Collection by Marjon kunt u bij ons online bestellen. Wij berekenen voor de verzending GEEN verzendkosten binnen Nederland en Belgie (vanaf euro 50,00 bestelbedrag). Ook niet voor artikelen in de uitverkoop! Het retour sturen van artikelen uit de normale collectie is ook gratis , alleen de retourkosten voor artikelen in de sale zijn voor rekening van de koper. Voor het retour sturen van een pakket rekenen wij euro 5,95. Dit verrekenen wij met het terug te storten bedrag.
Bekijk ook eens de collectie schoenen van Fred de la Bretoniere en ga naar damesschoenen voor een totaaloverzicht van alle merken damesschoenen.