Blijf op de hoogte
Helaas is deze maat op dit moment uitverkocht. Het kan zijn dat deze maat weer terug op voorraad komt, omdat iemand anders deze maat retourneert. Vul hier je emailadres in zodat je automatisch een bericht ontvangt als deze maat weer terug in voorraad is. Zo blijf je altijd op de hoogte van je favoriete item!
Citizens of Humanity
blouse Penny 9176F beige
Gratis verzending
Why Marjon loves it
Gave blouse van Citizens of Humanity, model Penny, in de kleur beige ook wel intense genoemd. De blouse heeft korte mouwen en ruches bij de schouders. Maak de look af met een stoere jeans of op de warmere dagen met een short. Model heeft maat S en draagt maat S.
samenstelling kleding
100% katoen
wasvoorschrift
Koud wassen
pasvorm
Deze blouse heeft een normale pasvorm. We adviseren je je eigen maat te bestellen. Mocht je aan de hand van dit advies nog vragen hebben neem dan gerust contact op met onze klantenservice +31 (0)495 76 00 10
- Gratis bezorgdvanaf € 99 - m.u.v. sale
- 14 dagenbedenktijd
- Achterafbetalen