Blijf op de hoogte
Helaas is deze maat op dit moment uitverkocht. Het kan zijn dat deze maat weer terug op voorraad komt, omdat iemand anders deze maat retourneert. Vul hier je emailadres in zodat je automatisch een bericht ontvangt als deze maat weer terug in voorraad is. Zo blijf je altijd op de hoogte van je favoriete item!
Ganni
enkellaarsjes S1708 zwart
Gratis verzending
Why Marjon loves it
Gave enkellaarsjes van het merk GANNI, model S1708, in zwart lak. Deze chelsea boot inspired enkellaarsjes zijn stoer afgewerkt bij de neus en hebben een hak van 5 cm. Verder hebben de enkellaarsjes een uitneembaar voetbed en een normale pasvorm.
materiaal
lak
hakhoogte
5 cm
voetbed
uitneembaar voetbed
pasvorm
Deze enkellaarsjes hebben een normale pasvorm. We adviseren je je eigen maat te bestellen. Mocht je aan de hand van dit advies nog vragen hebben neem dan gerust contact op met onze klantenservice +31 (0)495 76 00 10
Verzorging & Onderhoud
lakmousse
- Gratis bezorgdvanaf € 99 - m.u.v. sale
- 14 dagenbedenktijd
- Achterafbetalen