Blijf op de hoogte
Helaas is deze maat op dit moment uitverkocht. Het kan zijn dat deze maat weer terug op voorraad komt, omdat iemand anders deze maat retourneert. Vul hier je emailadres in zodat je automatisch een bericht ontvangt als deze maat weer terug in voorraad is. Zo blijf je altijd op de hoogte van je favoriete item!
Golden Goose
loafers Jerry GWF00268.F002985 zwart
Gratis verzending
Why Marjon loves it
Mooie loafers van Golden Goose, model Jerry, in het zwart. De loafers vallen normaal Ook hebben ze een hakhoogte van 2,5 cm. Met deze loafers voeg je een klassieke en elegante touch toe aan je outfit!
materiaal
leer
hakhoogte
2,5 cm
pasvorm
Deze loafers vallen normaal. We adviseren je eigen maat te bestellen. Mocht je aan de hand van dit advies nog vragen hebben neem dan gerust contact op met onze klantenservice +31 (0)475 227 060.
Verzorging & Onderhoud
carbonpro
- Gratis bezorgdvanaf € 99 - m.u.v. sale
- 14 dagenbedenktijd
- Achterafbetalen