Blijf op de hoogte
Helaas is deze maat op dit moment uitverkocht. Het kan zijn dat deze maat weer terug op voorraad komt, omdat iemand anders deze maat retourneert. Vul hier je emailadres in zodat je automatisch een bericht ontvangt als deze maat weer terug in voorraad is. Zo blijf je altijd op de hoogte van je favoriete item!
Toral
loafers TL-12620 dierenprint
Why Marjon loves it
Loafers van het merk Toral, model TL-12620, in dierenprint. De loafers zijn voorzien van een hakhoogte van 2 cm en een normale pasvorm. Met een mooie loafer voeg je aan elke outfit een stijlvolle en chique touch toe! Verder zijn loafers dé trend van deze zomer, dus ze zijn één echte musthave!
materiaal
geprint leer
hakhoogte
2 cm
pasvorm
Deze loafers hebben een normale pasvorm. We adviseren je je eigen maat te bestellen. Mocht je aan de hand van dit advies nog vragen hebben neem dan gerust contact op met onze klantenservice +31 (0)495 76 00 10
Verzorging & Onderhoud
carbonpro
- Gratis bezorgdvanaf € 99 - m.u.v. sale
- 14 dagenbedenktijd
- Achterafbetalen